NewGreen - architekt krajobrazu

Czas na ogród

projektowanie ogrodów | architektura krajobrazu

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On TwitterCheck Our FeedVisit Us On LinkedinVisit Us On Pinterest

Blog ogrodowy newgreen.pl

Witamy wszystkich! Oto pierwszy wpis na naszym blogu ogrodowym. Planujemy  publikować tutaj ciekawe informacje na tematy związane z ogrodami.

Ich projektowaniem,  zakładaniem i pielęgnacją, a także informacje o targach, wystawach i innych ciekawych wydarzeniach. Postaramy się na bieżąco śledzić nowości i okazje na rynku ogrodniczym. Będziemy się również dzielić naszymi nowymi doświadczeniami i dokonaniami.

Cały czas pracujemy nad ostatecznym kształtem naszej strony. Staramy się ją udoskonalić i dodać nowe elementy, aby była jak najbardziej użyteczna, czego przykładem jest ten blog. Jeśli maci jakieś uwagi bądź pomysły, to piszcie do nas śmiało.

Pozdrawiamy,
Zespół NewGreen.pl

 

Jeden komentarz Blog ogrodowy newgreen.pl

  1. NewGreen napisał:

    Dodaliśmy również nowy system komentarzy. Nie mamy z nim żadnego doświadczenia, ale wg opinii, jest bardzo dobry i daje dużo możliwości. Zapraszamy do wypowiadania się na tematy poruszane w naszych artykułach i w ogóle do dyskusji.

    Możecie również dodawać zdjęcia poprzez przycisk w lewym górnym rogu lub po prostu przeciągając zdjęcie na pole komentarza.