NewGreen - architekt krajobrazu

Czas na ogród

projektowanie ogrodów | architektura krajobrazu

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On TwitterCheck Our FeedVisit Us On LinkedinVisit Us On Pinterest

Kuchnia w ogrodzie

Projektowanie kuchni ogrodowej

kuchnia ogrodowaPodczas projektowania kuchni na wolnym powietrzu obowiązują takie same zasady ergonomii jak podczas projektowania kuchni w domu. Mimo tego, że nie jesteśmy ograniczeni ścianami, nie powinniśmy projektować zbyt dużych odległości pomiędzy poszczególnymi sekcjami kuchni, gdyż utrudni nam to gotowanie.


Czytaj więcej...

Wyposażenie kuchni ogrodowej

kuchnia ogrodowa, newgreen.plWyposażenie ogrodowej kuchni zależy od naszych preferencji i oczekiwań, a także od zasobności portfela. Sprzęt, jaki obecnie oferują współcześni producenci wyczerpuje oczekiwania większości konsumentów. W ekskluzywnych ofertach bez problemu znajdziemy nawet takie wyposażenie jak ogrodowe piece do pizzy czy zmywarki dedykowane na zewnątrz, o lodówkach (tych do wina również!) nie wspominając.


Czytaj więcej...

Jak wybrać miejsce na kuchnię ogrodową

kuchnia w ogrodzie, newgreen.pl, zabudowany grill w kuchni ogrodowej

Planując zakładanie ogrodu, zazwyczaj wyobraźnia podsuwa nam obrazy bujnej zieleni,   bajecznie kolorowych kompozycji kwiatowych oraz trawników pięknych jak perski dywan. Często jednak zapominamy o funkcjach jakie ogród powinien pełnić. Dobrze zaprojektowany ogród zachęca do spędzania w nim wolnego czasu nie tylko na kontemplacji kompozycji roślinnych. Jedną z podstawowych funkcji ogrodu przydomowego jest stworzenie przestrzeni do letniego biesiadowania, które najprzyjemniejsze jest w pobliżu kuchni ogrodowej.


Czytaj więcej...

Kuchnia w ogrodzie czyli nowoczesne grillowanie

Planując zakładanie ogrodu zazwyczaj nasza wyobraźnia podsuwa nam obrazy bujnej zieleni, szczegółowo dobranych, bajecznie kolorowych, kompozycji kwiatowych oraz trawników pięknych jak perski dywan . Często jednak zapominamy o funkcjach jakie ogród powinien pełnić. Dobre zaprojektowany ogród pozwala miło spędzać czas wolny, nie tylko na kontemplacji kompozycji roślinnych. Jedną z podstawowych funkcji ogrodu przydomowego jest stworzenie przestrzeni do rodzinnych posiłków oraz biesiadowania.


Czytaj więcej...